Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kontakt

RESPEKT  - ZNALOSTI -  UMĚNÍ KOMUNIKACE - PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP -TRÉNINK S LIDMI - 

KOUČING PRO KOMUNIKACI SE PSY

Pes nikdy nedělá chybu. Je pouze pes a dělá, co dělá, protože je pes a myslí jako pes. Jste to vy, kdo dělá chybu, protože jste jej nevycvičil, aby dělal to, co chcete, aby dělal, když chcete, aby to dělal. Nebo jste špatně posoudil,co je schopen dělat, fyzicky nebo mentálně. Tak jestliže byla udělána chyba v týmu, jste to vy, kdo jí udělal, ne pes...  (G.Attla)

Správná socializace štěńat, výcvik psů všech plemen se zaměřením na dané plemeno a typ psa, specializace na společenská plemena.  Aplikujeme nejmodernější a nejefektivnější pozitivní metody výcviku pomocí přirozeného učení psů - bez používání trestů, NEPOPO. Správná motivace psa, komunikace, technika práce s potravou, hračkou. Správná výchova rodinného psa, náprava nežádoucího chování psů, poradenství, konzultace, mnoholetá úspěšná kynologická praxe !

Když jdete po ulici bez psa, nikdo se neusmívá. Když jdete se psem, usmívá se každý :-)

     

Pes není stroj, neexistuje šablona na výcvik, každé zvíře je jiné. Už proto je nutné patřičně vzdělávat i majitele, aby se vyhnuli chybám.

Pomáhám majitelům psů nahlížet na věci z hlediska jejich psa a to je velká výzva. Často o sobě hovořím spíš jako o prostředníkovi než jako o cvičitelce psů. Mým cílem je zachovat během cvičení štěněcí hravost, takže štěně a jeho pán si vzájemně poskytnout co nejvíc potěšení Na práci se psy a jejich majiteli je spousta strašně zajímavých věcí. Nejvíc ale asi to, jak se člověk často sám musí změnit a pracovat na sobě, když potřebuje změnit svého psa. Právě špatné používání odměny a trestu je nejčastěji příčinou problémového chování psů. 

Termín operativní podmiňování = při tomto způsobu učení, kterou lze chápat jako jako metodu pokusu a omylu, je sledem určitých podnětů vyvoláváno u psů dobrovolné chování. Chválíme štěňata za správné rozhodnutí, a pokud možno si nevšímáme chybné volby, čímž otevíráme cestu možnosti používat "jemný nátlak " zdánlivě z vlastního rozhodnutí štěněte. A to je podstata výcviku psů. Výcvik by měl být založen na snaze učinit psa i sebe šťastnými. Mít psa ale není pro každého.Samozřejme vychovávat štěně znamená spostu práce, ale jsem přesvědčena, že je to jen nepatrná cena za to, co nám pak pes během života dává....

    

Pes nás doprovází odnepaměti. Je nám pomocníkem, společníkem, členem naší rodiny. Život bez něj si už ani nedovedeme představit. Jeho ostražitost, neuvěřitelná síla smyslů a schopnost varovat nás před nebezpečím, byly zřejmě jedny z prvních důvodů, proč toto naše partnerství vzniklo. Čím se však stále více mění mění způsob našeho života, tím více se pes stává zdrojem naší zábavy než pouhým pracovním nástrojem.  Hledáme zábavu pro sebe i pro psa. A to dalo vzniknout spoustě úžasných sportovních disciplín, kde pes je především našim parťákem !!

  Kontakt : ing. Krutišová Petra , psiskolapodlesi@seznam.cz

- PSÍ ŠKOLIČKA PRO ŠŤĚŇÁTKA A JEJICH PÁNÍČKY

- SKUPINOVÁ POSLUŠNOST A ZDOKONALENÍ POVELŮ

- KOUČING PRO KOMUNIKACI SE PSY, ZNAKOVÁ ŘEČ

- PŘÍPRAVA DO VÝSTAVNÍHO KRUHU A DESATERO VYSTAVOVÁNÍ

- KONZULTACE PROBLÉMOVÉHO CHOVÁNÍ PSŮ, NÁPRAVA CHOVÁNÍ 

- PORADENSTVÍ A KONZULTACE EMAILEM

=====================================================================================

PUBLIKOVANÝ ČLÁNEK O PLEMENI SHAR-PEI  A VÝCVIKU V PRESTIŽNÍM ČASOPISE " PSÍ SPORTY "

POHÁRY A VÍTĚZSTVÍ NA POLI ZÁVODNÍM VESPORTOVNÍ KYNOLOGII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

  VÝZNAMNÁ OCENĚNÍ OD KLUBU CHOVATELŮ BELGICKÝCH OVČÁKŮ V ČESKÝCH ZEMÍCH

 

ZÍSKANÁ VÝSTAVNÍ OCENĚNÍ

      

VÝSTAVNÍ TŘÍDA PRACOVNÍ A ZÍSKANÁ ZNÁMKA -  VÝBORNÝ !

A KRAJSKÝ VÍTĚZ !!

PRESTIŽNÍ ZÁVOD S DLOHOLETOU TRADICÍ 

MEZINÁRODNÍ ŠAMPIONÁT VE SPORTOVNÍ KYNOLOGII CACIT

 

PRESTIŽNÍ VÝBĚROVÉ SOUTĚŽE MISTROVSTVÍ ČR A MISTROVSTVÍ SVĚTA

   

 1.místo ! Plemeno šarpej ! Nejlepší poslušnost !

1.místo v závodě " O pohár starosty Městyse Suchdol nad Odrou, nejlepší poslušnost a obrana závodu. 

   

S našimi psy jsme se zúčastnili těchto prestižních akcí   :

 

24.4.2016 Výstava psů bez PP, Hranice na Moravě

 Naše Sissi Elisabeth I. si vyběhala v pouhých 6 měsících věku krásné 3.místo !!

Gratulujeme !

 

Dne 20.2.2016 kynologické závody, Baby show, kde jsme obsadili v tvrdé konkurenci krásné 2. místo !!

O jeden bodík za vítězem :-) 

 

30. KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ZLÍN, 31. KVĚTNA 2014

TITUL KRAJSKÝ VÍTĚZ 2014 !!

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                             

Mistrovství světa Německých ovčáků v Bratislavě, 2006, Mistrovství světa Belgických ovčáků v Roudnici nad Labem, 2009, MČR FCI všech plemen a vybrané Výběrové závody na MČR, 2008,2009, Obranářský speciál Policie Ostrava, SKP Studénka, 2009, Seminář s finskou Mistryní světa FMBB 2010 , Mia Skogster, Mezinárodní Mistrovství Českého klubu Německého ovčáka 9-11.7.2010, Zúčastnili jsme se s našimi psy výstav od krajských až po špičkové Mezinárodní výstavy a to v tvrdé konkurenci !!, Účast na 14.Mistrovství České republiky Belgických ovčáků 2010, kat. IPO 3, Horní Bříza,  Náš Ronn z Huckelovy vily obsadil krásné 3. místo v soutěži KCHBO " O pracovního psa roku 2010, kategorie  "Všestranný výcvik, malinois-pes !!    KCHBO - klub chovatelů Belgických ovčáků v ČR, 1. místa s oběma psy v tradičním závodě podle IPO 1 " O pohár starosty Městyse Suchdol nad Odrou 4.9. 2010 "  !!, Účast na Výběrových závodech pro Mistrovství České republiky v kategorii IPO3 a Mistrovství světa FCI 2011 !, Náš Ronn z Huckelovy vily získal titul V1, Vítěz třídy pracovní a Krajký vítěz 2011 ! Soutěžil o titul Vítěz skupiny FCI I. !, seminář se špičkovým německým závodníkem Peterem Scherkem, několikanásobným Mistrem světa FMBB, FCI !, 22.-24.7.2011 Mezinárodní šampionát ve sportovní kynologii CACIT 2011, Dobříš - krásné 16. místo !!, Čtyři desítky nejlepších sportovních kynologů se sjely do Dobříše. Na mezinárodním šampionátu ve sportovní kynologii s účastí ze Slovenska, Ruska nebo Velké Británie soutěžili psi ve třech disciplínách - poslušnost, obrana a stopy. Zatímco první disciplína vyžaduje od psa naprostou soustředěnost a klid, při obraně se boduje hlavně neústupnost a samostaná práce psa.  10.9.2011 1. místo v tradičním závodě podle IPO3" O pohár starosty Městyse Suchdol nad Odrou ,  23-25.9.2011 Mistrovství České republiky belgických ovčáků -  dostali jsme se do třicítky nejlepších v ČR !! Rok 2012  Ronn z Huckelovy vily získal 1.místo soutěži KCHBO " O klubového pracovního psa roku 2011 !, Titul Klubový šampion práce 2011 vKCHBO - klub chovatelů Belgických ovčáků v ČR, Květen 2012 Výběrový závod ČKS na Mistrovství republiky pracovních psů - potvrdili jsme své kvality a dostali se opět mezi třicítku nejlepších v republice !!!

Potvrdili jsme své kvality a pro rok 2012 jsme se dostali s naším Ronnem z H.V. mezi třicítku nejlepších v republice ! Celkové 19. místo v kvalifikaci na Mistrovství světa FMBB 2012  + v celkových výkonech belgických ovčáků na vrcholových akcích v ČR roce 2011,  1.místo soutěži KCHBO " O klubového pracovního psa roku 2011 !, Titul Klubový šampion práce 2011 ! Probojovali jsme se mezi dvacíttku nejlepších v ČR ! Na výstavě jsme získali titul Krajský vítěz 2011 ! V roce 2010 jsme získali 3.místo v soutěži KCHBO " O klubového pracovního psa roku  " ! ´Výstavní úspěchy od výstav krajských až po . Opakovaně účastnice Výběrových závodů Mistrovství ČR IPO, Mezinárodního šampionátu CACITu, Mistrovství ČR IPO, Mistrovství ČR belgických ovčáků, Vítězka prestižních krajských závodů. Úspěsně složené mezinárodní vrcholové zkoušky IPO3, SchH3. Členka českého výcvikového týmu, využívá metodiky Petera Scherka (Mistr světa 2009, Mistr světa FCI 2009 a 2010) při tréninků svých psů. Účastnice seminářů  Mii Skogster (Mistryně světa belgických ovčáků 2011, Vícemistryně světa ). Spolupráce s těmi nejlepšími v České republice i v zahraničí ! Zakladatelka výcvikových kurzů v ZKO Zašová. Již 7 let působí v PSÍ ŠKOLE Podlesí, Valašské Meziříčí

  

ZÁVODY

ROK 2012, 2013 = 1. místo !!  3. místo !! 

 

 

2014

 

 

 
TOPlist