Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Spolupracujeme s profesionály

Spolupracujeme s profesionály v České republice a se světovou špičkou :

 

Mia Skogster

 seminář v ČR, rok 2013, má oblíbená finská závodnice, mistryně světa IPO : 

Úžasné výkony, které již několik let předvádí se svým malinoisem Mecberger Chortoryiski, právem způsobují celosvětový převrat v nácviku poslušností. Může se pochlubit celou řadou mimořádných světových titulů, kterými jen podtrhuje jedinečnost jejich tréninků. Mia se pravidelně účastní Mistrovství světa FCI a Mistrovství světa belgických ovčáků FMBB. Ze sedmi startů na těchto vrcholných akcích byla nejhůře devátá!!! 1x se umístila na 4.místě, 2x na třetím a 2x na druhém místě. Hvězdnou dráhu svého malinoise letos zakončila ziskem titulu Mistryně světa!!! Mimo to byla její poslušnost na mistrovstvích světa několikrát vyhodnocena, jako nejlepší a na MS FMBB 2008 dokonce získala plný počet 100 bodů!!! 

 

 

Peter Scherk s manželkou Connie

 2 x seminář v ČR, rok 2013+2014

Světoznámý německý špičkový závodník, mnoho let se svými psy pravidelně účastní Mistrovství světa FCI, FMBB  a se svými psy se umisťuje na prvních místech ve světové špičce ! Může se pochlubit spoustou světových titulů ! Je to úžasný, příjemný člověk. Své zkušenosti předává na svým seminářích po celém světě. 

 

Bart Bellon - světová špička mezi trenéry psů !! 

seminář v ČR, rok 2016

 Jeden z největších výcvikářů a trenérů na světe. Předává na seminářích nejnovější a nejefektivnější metody a výcvikové postupy dnešní doby. Motivace, komunikace se psem, technika práce s hračkou, potravou, systém NEPOPO. Práce s elektronickým výcvikovým obojkem. Table training, box training a mnoho dalších fascinujících témat !

 

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist