II.skupinová poslušnost

Skupinová základní poslušnosti pod vedením instruktora

Máte problémy se svým psem, nevíte si rady s taháním na vodítku, kousáním psa, sbíráním fujtajblů ze země, napadáním ostatních psů, lidí atd. ? Příjďte se poradit ! Navrhneme konkrétní postupy.  Cílem skupinové poslušnosti je naučit majitele, jak se psem zacházet v určitých situacích a co udělat ve vhodnou chvíli, abychom případným problémům předešli nebo nejlépe zabránili . Cílem je pochopit psí uvažování, naučit psa soutředění, budování správné motivace k plnění povelu, nácvik přivolání psa, základní povely a simulace různých situací, abychom psa naučili se chovat. Dále jsou zaměřeny na správnou výchovu a výcvik Vašeho miláčka pro bezproblémové soužití lidí a psů. Některá nedorozumění vznikají bohužel na základě špatného pochopení chování a reakcí psa, z neznalosti charakteru psa a přisuzováním lidských vlastností ! Chyba není nikdy na straně psa, ale na straně majitele, který výchovu a výcvik psa zanedbal nebo dokonce psa vůbec nevychoval, ale zkazil.

Naše priority :

• Moderní trendy výcviku, výcvik štěňat a dospělých psů pozitivními metodami
  • Správná motivace, žádné tresty. Učení bez používání drilu !
  • Škola hrou – při výchově používáme mnoho nenásilných výcvikových her.
  • Individuální přístup k jednotlivým plemenům i jednotlivým psům.
  • Sestavení učebního plánu zvlášť pro každého jednotlivce !
  • Stále se učíme od těch nejlepších na světě, zúčastňujeme se špičkových seminářů po České republice i ve světě

V malých skupinách získá Váš pejsek i psí kamarády a naučí se, jak se mezi psy chovat. Výcvik je proložen vždy pauzami, ve kterých se psi mohou proběhnout a pohrát si s ostatními – konfliktní psi musí mít vždy náhubek. Doporučuji cvičit psy bez rozdílu plemene. Protože i malý pes, jako je např. Čivava, rád cvičí a udělá majiteli radost. Pes, který se nudí, zlobí a dělá kolem sebe zmatek a spoušť. Při výcviku se pejsek nejen učí, ale i vydává energii a doma potom už víceméně odpočívá a nemá sílu na zlobení a dělání neplechy.

Potřebujete radu, pomoc s výchovou ? Prosím, kontaktujte nás  psiskolapodlesi@seznam.cz mail

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz